pátek 27. července 2018

Nagy Jagr lőtt, leégett i Voráček. Minnesota első megbabonázott Hanzal

ÖSSZEFOGLALÓ | Jaromír Jágr szereznek keddi NHL-mérkőzés a 12. gólja a szezonban, és hozzájárult ahhoz, hogy nyerő Florida 3: 2 után shootout felett Carolina. James szerzett tizenhetedik Mref Voráček, amely legyőzte a Philadelphia 4 0 Colorado, és San Jose nyerni 3: 1 feletti Toronto segített a győztes gólt Tomáš Hertl. Első pont mez Minnesota helyezése után az Arizona szerzett Martin Hanzal, aki hozzájárult két segíti, hogy a győzelem a 6: 5 Winnipeg.

Jagr a 13. percben nyitotta a pontszám a mérkőzés. A hálózati játék marad fedetlenül a kapu előtt, és megnyomta a korai swing.

Az első szünet Panthers növelte előnyét: 2: 0, de a többi vendég sikerült kiegyenlíteni a mérkőzést.A Penalty diadal de rendezett Ale ksander Barkov hazai és Jonathan Huberdeau, míg Roberto Luongo volt neinkasoval. Florida és eltörte egy sor három vereség a saját jégen.

VIDEÓ: Nézd az első gólt a gödörből Jaromíra Jágra

Philadelphia úgy döntött, hogy párbajt Colorado már az első fele az első időszak, amikor Voráček 11 perc növelte a hálózati játék már 3: 0. Az első két gól gondját Flyers Wayne Simmonds. Michal Neuvirth tartózkodott ebben az időben csak a padon, és tiszta lappal söpör Steve Mason, aki hatástalanítani mind a 33 lövést Avalanche.

„Ez volt teljesen tökéletes teljesítmény, de azt hiszem, jól játszott. És a legfontosabb dolog az, hogy van két pontok „, mondta a hős az esti Simmonds, aki az ötödikminute nyitotta meg a pontozási gyorsírás szakadár 9 perc múlva, és végre vidám áramlását a hálózati játék.

Philadelphia-ben több mint három gólt az első alkalommal, mivel január 12. A korábbi tizenegy mérkőzést, a Flyers átnyomni együtt csak tizenhét éves. „Az ilyen mérkőzések, mint ma élvezi. Még mielőtt kemény keményen dolgozott, de az eredmény sokkal jött. Frusztráló volt. Remélhetőleg nekünk ez a győzelem rúgás", mondta Claude Giroux, aki felvett két segíti.

VIDEÓ: unibet sportfogadás bónuszok Nézd meg a kapu Jakuba Voráčka

az utolsó helyen a keleti konferencia megúszták Detroit megnyerése után 3: 2 túlóra Vancouverben. Megbízható teljesítmény és 25 beavatkozások hozzájárult, hogy a kapus Petr unibet fogadási bónuszok az interneten Mrázek.

Újabb diadal ünnepelte Boston jégkorong játékosok, akik verik a 4: 1-Arizona.Bruins nyert hét, nyolc játék alatt edző Bruce Cassidyho, aki váltotta február 7-én Claudea Juliena. Szerezte a nyitó cél a 4. perc után át Col in Miller Davida Pastrňáka szerezte, aki nyolc az utolsó tíz mérkőzést, amely összességében 14 pontot (6 + 8).

Az első pont mez átvitele után, a Minnesota Arizona szerzett Martin Hanzal, aki hozzájárult két segíti, hogy a győzelem a 6: 5 Winnipeg.

egy egyedülálló felvételi űrlap megerősítette Filip Forsberg Nashville, aki befejezte a két gólt forgalom Nashville jégen Buffalo. A svéd csatár, akinek a csapat elvesztette már 2: 4, 58 perc és telepedett le a harmadik perc hosszabbítás döntött Predators win 5: 4

Az elmúlt öt játékot, Forsberg szerzett összesen 10 gól.Ugyanez bravúr utoljára végrehajtott 16 évvel ezelőtt, az orosz csatár Pavel Bure.

Boston - Arizona 4: 1 (1: 0, 3: 1, 0: 0)
< b> célok: 4. Miller (Pastrňák, Krejci) 28. Riley Nash, 39. Backes, Marchand 40. - 24. Holland (Vrbata). lövések célt: 25:23. Közönségek: 17565. Star játékos: 1. Marchand, Bergeron 2., 3. Rask (Boston összes).

Buffalo - Nashville 4: 5 OT. (2: 1, 1: 1, 1: 2-0: 1)
Célok: 16. Gionta 18 Okposo, E. Kane 26., 41. McCabe - 58. és 63. Forsberg 19 Fisher 23 Wilson 52. Johansen. lövések célt: 32:41. Közönségek: 18634. Match Csillag: 1. Forsberg (Nashville), második Okposo (Buffalo); 3. Johansen (Nashville).

NY Rangers - Washington unibet fogadási bónuszt 1: 4 (1 : 0, 0: 2 0: 2)
célok: Skjei 6. - 28. és 42. Johansson, 37.Connolly, 58. Bäckström. lövések célt: 30:38. Közönségek: 18006. Star játékos: 1. Johansson, 2. Kuznyecov, 3. Niskanen (összes Washington).

Philadelphia - Colorado 4: 0 (3: 0, 1: 0 0: 0)
célok: 5, 9 Simmonds 11. Voráček 28 Weal (Gud as). lövések célt: 26:33. Közönségek: 19564. Star játékos: 1. Simmonds 2. Mason, 3. Giroux (összes Philadelphia).

Montreal - Columbus 1: 0 a OT. (0: 0, 0: 0, 0: 0-tól 1: 0)
Cél: 64. Galchenyuk. lövések célt: 30:26. A közönség: 21288. Star játékos: 1. Galchenyuk 2. Ár (mindkettő Montreal) 3. Bobrovskij (Columbus).

szent Louis - Edmonton 1: 2 (1: 1 0: 1 0: 0)
Célok: Stastny 12. - 12. Lucic, 21.Letestu. lövések célt: 26:25. A közönség: 18944. Star játékos: 1. Nugent-Hopkins, 2. Talbot (mindkettő Edmonton) 3. Stastny (St. Louis).

Winnipeg - Minnesota 5: 6 (1: 3, 2: 2, 2: 1)
célok: 2. Laine Lowry 30., 38. Perreault, 50. Armia, 52. Scheifele - 4. Mikael Granlund 15. Graovac (Hanzal) 19 Haul 29. Scandella (Hanzal) 34. Fehér, 58. Zucker. lövések célt: 36:28. Közönség 15294. Star mérkőzés: 1. Mikael Granlund (Minnesota) Scheifele második, harmadik Perreault (Winnipeg mindkettő).

Dallas - Pittsburgh 3: 2 (0: 1, 0: 1, 3: 0)
célok: 44. Ritchie Spezza 50. 51. Roussel - 11 . Malkin, 31. Guentzel. lövések
pop 32:20. Közönségek: 18235. Star játékos: 1. Roussel, Ritchie 2., 3.Klingberg (összes Dallas).

Calgary - Los Angeles 2: 1 OT. (0: 1, 1: 0, 0: 0-tól 1: 0)
Célok: 30, Ferland, 62. Brodie - 9. Pearson. lövések célt: 30:29. Közönségek: 19289. Star játékos: 1. Giordano 2. Elliott (mindkettő Calgary), 3. Bishop (Los Angeles).

Florida - Carolina 3: 2 után Sam. támadások (2: 0, 0: 1 0: 1 0 - 0)
Célok: Jagr 13., 17. Trocheck döntő sam. Raid Barkov - 30. Stempniak, 46. Aho. lövések célt: 31:25.

Közönségek: 10839. Star játékos: 1. Barkov, 2. Luongo unibet befizetési lehetőségek 3. Trocheck (összes Florida).

San Jose - Toronto 3: 1 (0: 0, 1: 1, 2: 0)
célok: 33. Dillon, 59. Hertl, Pavelski 60. - 27. Matthews. lövések célt: 37:21. Közönségek: 17515. Star játékos: 1. Hertl (San Jose), másodikAndersen (Toronto), 3. Marleau (San Jose).

Vancouver - Detroit 2: 3 OT. (0: 2, 1: 0, 1: 0-0: 1)
Célok: 22. Markus Granlund, 58. R. Boucher - 5. és 12. Nielsen, 63. Abdelkader. Petr Mrázek Detroit odchytal az egész játék 27 lövést engedett 2 gól és a siker a beavatkozás 92,6 százalék . Lövések célt: 27:28. Közönségek: 18865. Match Csillag: 1. R. Boucher (Vancouver) Nielsen második, harmadik Abdelkader (mindkettő Detroit).